Яка погода буде на 1 травня в Україні, карта дощів і де на травневі грози

Новини України

Синоптик розповіла про погоду на 1 травня і попередила, в яких областях України дощитиме

Яка погода буде на 1 травня в Україні. Фото: pixabay

Синоптик Наталія Діденко, яка попередила про дощі і грозах в Київській і Житомирській областях, розповіла, як циклон принесе дощі і грози на значну територію України. За словами синоптика, дощитиме на півночі і заході України, може дійти до Вінницької та Одеської області. В інших регіонах буде сухо.

Про це синоптик розповіла на своїй сторінці в Facebook.

“1 травня короткочасні дощі з локальними грозами можливі в Закарпатті, на Львівщині, в Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Також місцями опади пройдуть у центральних областях, на Сумщині, Харківщині, Полтавщин”, – пише синоптик.

Райони, які не увійшли в цей перелік буде без істотних опадів.

Температура повітря 1 травня у західних та північних областях буде помірною, +15…+20 градусів. А в більшості центральних областей, на півдні та сході України буде значно тепліше, +20…+24 градуси.

“В Одеській області, та й взагалі на узбережжях морів, місцями +13…+16 градусів. На Луганщині – майже літо, до +26 градусів”, – пише Діденко.

У Києві 1 травня очікується близько +17 градусів. Опади малоймовірні, вітер з півдня перейде на північний. 2 травня в Києві знову потеплішає, а от у вівторок відчутно похолодає.

 

Фото: Facebook/Наталка Діденко

Раніше “Країна” писала, що тепло в Україні затримається, але дощі і грози просунуться вглиб країни.

Також ми детально розповідали про погоду на 1 травня.

Залишити відповідь