Які обмеження в наданні відпусток за свій рахунок

Новини України

У Держпраці роз’яснили, які є обмеження у наданні відпустки за свій рахунок

Відпустку за свій рахунок, фото: ukrinform.ru

Надавати відпустку без збереження заробітної плати, який є ініціативою роботодавця, є порушенням чинного законодавства. Про це розповів начальник відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Волинській області Станіслав Мельник, інформує прес-служба Управління.

Відповідно до вимог ст. 26 Закону україни “Про оплату праці” за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Однак під час карантинних заходів у зв’язку з прийняттям Закону № 530-IX “ПРО внесення змін у деякі законодавчі акти України, спрямовані на попередження виникнення і розповсюдження коронавирусной хвороби (COVID-19)” внесено зміни до ст. 84 Кзпп та ст. 26 Закону “Про відпустки”, якими передбачено, що у разі встановлення Кабміном карантину відповідно до Закону “Про захист населення від інфекційних хвороб” термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний строк.

Тобто працівник за згодою з роботодавцем може отримати відпустку без збереження заробітної плати на весь час дії карантину. При цьому якщо період карантину буде продовжено, то така відпустка може бути продовжений і надаватися на такий період, на який буде введений режим карантину.

В Управлінні Держпраці у Волинській області звернули увагу, що така відпустка надається працівнику виключно на підставі його особистої заяви. У заяві слід вказати “у зв’язку з введенням карантину”, а також зробити посилання на постанову Кабінету Міністрів, за яким вводиться карантин (постанова від 11 березня 2020 року № 211).

Тому якщо у працівника виникне необхідність у відпустці без збереження заробітної плати за сімейними обставинами, то він обов’язково може скористатися такою відпусткою терміном до 15 календарних днів у відповідності з вимогами ст. 84 Кзпп та ст. 26 Закону “Про відпустки”.

Раніше в Держпраці роз’яснили, чи може який звільнився на карантині працівник претендувати на допомогу

Також ми писали, що В Держпраці роз’яснили, у кого є більше шансів залишитися на роботі при скороченні.

Залишити відповідь