Які органи людини вражає коронавірус – легені, нирки, серце і мозок

Новини України

Коронавірус вражає не тільки легені, але і мозок, серце і печінка. Дослідження німецької клініки

Коронавірус вражає всі життєво важливі органи людини. Фото: pixabay.com

Коронавірус вражає не тільки легкі, але також залишає наслідки для нирок, серця. печінки і мозку.

Про це повідомляється в дослідженні гамбурзької університетської клініки в Эппендорфе (UKE).

“SARS-CoV-2 – це “полиорганный вірус, що вражає численні органи. Це може пояснювати широкий спектр симптомів, які спостерігаються при інфекціях COVID-19. Після дихальних шляхів патогени SARS-CoV-2 вражають особливо нирки. Це, ймовірно, пояснює той факт, що у багатьох пацієнтів є порушення в сечі. Крім того, це може пояснити надзвичайно високий рівень до 50% гострої ниркової недостатності при інфекціях COVID-19”, – повідомив керівник дослідження, професор доктор Тобіас Хубер.

Для дослідження вчені проаналізували стан органів 27 осіб, померлих від коронавіруса, крові і навіть головному мозку пацієнтів.

Нагадаємо, позаштатний епідеміолог Міністерства охорони здоров’я РФ Микола Брико уклав, що у коронавіруса є різні клінічні прояви, так як зараження відбувається кількома різними способами. У майже 90% госпіталізованих із загостренням COVID-19 дійсно виявлена пневмонія, але у більш, ніж половини також спостерігається – ДВЗ-синдром, а у приблизно 20% знайшли пошкодження серцевого м’яза. Ще 15% заражених виявилися хворі ушкодженнями нирок.

Як повідомляла “Країна”, міжнародна компанія Boston Consulting Group, що спеціалізується на управлінському консалтингу, спрогнозувала можливий розвиток подій з пандемією коронавіруса в різних країнах світу. За даними компанії, пік захворюваності практично скрізь буде в травні, а вихід з режиму обмежень почнеться не раніше червня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь