Японія почне постачання в десятки країн ліки, що допомагає при коронавирусной пневмонії

Новини України

Японія безкоштовно поставить ліки, що допомагає при коронавирусной пневмонії

У багатьох країнах є інтерес до японського препарату. Фото: myseldon.com

Японія почне безкоштовно поставляти в 43 країни ліки “Авиган”, також відомий під назвами “Фавипиравир” і “Фавилавир”. Це перспективний засіб для лікування пневмонії, викликаної коронавірусом, яке включили й українську протокол.

Як повідомляє “РИА Новости”, про це під час прес-конференції в Токіо розповів міністр закордонних справ Японії Тосиміцу Мотегі.

За словами глави МЗС, він переговорив по телефону з міністрами закордонних справ різних країн, і інтерес до “Авигану” проявили багато з них.

“Ми отримали прохання про постачання “Авигана” майже від 80 країн по дипломатичних каналах. До сьогоднішнього дня ми домовилися про деталі поставки з 43 країнами. Але приступити до постачання зможемо незабаром після вихідних. Що стосується кількості, так як мова йде про клінічні випробування, то в кожну країну буде направлено кількість, достатня для лікування 20 осіб, максимум 100″, – сказав міністр.

“Авиган” був розроблений для лікування грипу шість років тому. Однак потім досліди на тваринах показали, що можуть виникнути побічні явища при розвитку плоду. У результаті препарат виключили з застосування вагітними жінками. Він потрапив у список ліків, лікування якими можливо за особливим розпорядженням уряду, якщо всі інші засоби не ефективні. Нещодавно китайські лікарі виявили його дієвість при лікуванні пневмонії, викликаної новим типом коронавирусной інфекції.
 
У березні в Японії почали проводити клінічні випробування на 80 пацієнтів з коронавірусом з легкими симптомами і без симптомів. Зараз у Японії є запас “Авигана”, достатній для лікування двох мільйонів чоловік.

Як повідомляла “Країна”, у Росії перші випробування підтвердили ефективність проти коронавіруса ліки від малярії 1970-х років.

Ми також писали, що у Великобританії збираються випробовувати на пацієнтах з коронавірусом експериментальне норвезьке протираковий лікарський засіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь