Ярослава Погорєлова звільнили з посади голови Держрезерву

Новини України

Не пропрацював і півроку. Кабмін звільнив Погорілого з посади голови Держрезерву

Ярослав Погорілий. Фото: Facebook

Уряд України звільнив з посади голову Державного агентства резерву України Ярослава Погорілого через п’ять місяців після його призначення.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 13 травня №519-р

“Звільнити Погорілого Ярослава Андрійовича з посади Голови Державного агентства резерву України у відповідності з частиною 1 статті 87-1 Закону України “Про державну службу”, – йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням уряду №522-р, тимчасово виконуючим обов’язки керівника Держрезерву став заступник Погорілого Микита Барабаш.

Як відомо, Барабаш, родом з Дніпропетровської області, подавав декларацію в якості начальника відділу організації та аналізу фінансово-економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України за 2016 рік.

У поданій декларації Микита Барабаш вказав 93052 грн зарплати за рік і 8361 грн. матеріальної допомоги. На нього зареєстрована квартира в Києві площею 95,5 кв. метрів вартістю 744 688 грн. і автомобіль Mazda вартістю 149 000 грн.

У лютому САП повідомила, що начальника Управління державного резерву спіймали на наданні 40 тисяч доларів хабара чолі Держрезерву. Тоді голова Держрезерву Ярослав Погорілий заявив, що інформацію про будь-яку спробу дати йому хабара буде відразу передавати в НАБУ.

Нагадаємо, Погорілий був призначений головою Державного агентства резерву України 27 листопада 2019 року.

 

Залишити відповідь