Єрмак сподівається, що в жовтні на Донбасі пройдуть місцеві вибори

Новини України

Єрмак вірить, що в жовтні на Донбасі відбудуться місцеві вибори

Єрмак (другий праворуч) все ще сподівається на проведення місцевих виборів на Донбасі. Фото: Facebook

Незважаючи на фактичний зрив мінського процесу мирного врегулювання нак Донбасі, керівник Офісу президента Андрій Єрмак сподівається, що в жовтні 2020 року в окремих районах Донецької та Луганської областей пройдуть місцеві вибори.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, про це Єрмак заявив 4 травня під час онлайн-дискусії “Пандемія, реформа, війна і світ: погляд з українського Білого дому”, організованої Atlantic Council.

Відповідаючи на питання про те, ймовірне перенесення дати місцевих виборів в Україні, Єрмак сказав, що поки це питання не обговорювали в Офісі президента, а дата місцевих виборів залишається незмінною.

“І я дуже вірю, що нам вдасться провести місцеві вибори, в тому числі на підконтрольних територіях, в цілому по всій території нашої країни. І ці вибори за українським законодавством, базуючись на всіх принципах Копенгагенської конвенції, будуть дуже потужним шляхом для припинення війни на Донбасі”, – відповів глава Офісу.

Єрмак додав, що дотримання принципів Копенгагенської конвенції дозволяє виконати всі умови України з безпеки для проведення таких виборів.

“Це стосується і виведення іноземних формувань, і передачі контролю під контроль (Україні – Ред.) і всього іншого”, – уклав він.

На згаданій конференції Єрмак також заявив, що пік епідемії коронавіруса в Україні очікується до середини травня.

Раніше “Країна” цитувала слова Михайла Саакашвілі про те, що Єрмак його однокашник і що він приїжджав вивчати досвід реформ у Грузії.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь