ЄС випустив нові правила для авіаподорожей

Новини України

Масковий режим і ретельна гігієна рук. В ЄС випустили рекомендації для авіаподорожей

Пасажирам рекомендують використовувати захисні маски для особи і дотримуватися гігієни рук під час польотів. Фото: Public Domain Pictures

Органи охорони здоров’я і авіації Європейського союзу випустили нові правила для авіаподорожей, в яких рекомендують використовувати захисні маски для особи і дотримуватися ретельну гігієну рук під час польотів, щоб забезпечити безпеку всіх знаходяться на борту літака.

Про це пише CNN.

Нові правила і принципи, якими повинні керуватися авіаперевізники, спрямовані на запобігання заражень майбутніх туристів.

Так само потрібно дотримуватися соціальну дистанцію, щоб не допустити зараження коронавірусом. Пасажири повинні бути впевнені, що подорож у літаку несе мінімальні ризики для їх здоров’я.

“Протокол, випущений сьогодні, переконає пасажирів в тому, що вони можуть безпечно літати, і галузі допоможе подолати наслідки цієї пандемії”, – йдеться в заяві Європейського агентства авіаційної безпеки.

Раніше ми повідомляли, що Україна та Грузія можуть відновити авіасполучення вже в липні.

Також писали, Рада вводить новий податок на всіх авіапасажирів в Україні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь