Євген Дейдей може бути причетний до замаху на чорногірського наркобарона в центрі Києва

Новини України

До розстрілу громадянина Чорногорії у Києві може бути причетний екс-нардеп від “Народного фронту”

У поліції є докази причетності Дейдея до резонансного замаху в Києві. Фото: Facebook/yevhen.deidei

Продовжують з’являтися нові скандальні подробиці замаху на громадянина Чорногорії Пітера Радуючи Зинце, яке відбулося 26 травня у Києві.

“Країна” вже докладно писала про цю історію. Замах стало одним з епізодів війни двох найбільших балканських кримінальних кланів – “Шкаляри” і “Кавачи”.

У теж час кілерам в Україні допомагали українські поліцейські.

Так, як вже писала “Країна”, при затриманні під Одесою групи людей, покушавшихся на Зинце, разом з ними був узятий і діючий співробітник поліції, сержант полку “Київ” Ростислав Чернобрывый.

При цьому поліція офіційно про його затримання замовчує, повідомляючи лише про те, що були затримані четверо іноземних громадян. Більш того, за словами джерела “Країни” в МВС, полициейского вже відпустили на волю.

Але і це ще не все.

Як повідомив “Країні” високопоставлене джерело в Нацполиции, причетності до організації замаху і до супроводу групи кілерів в Україні перевіряється і екс-нардеп від “Народного фронту” Євген Дейдей.

“Кілери заздалегідь домовлялися, щоб їх зустріли на кордоні. Також була домовленість, що їм допоможуть з придбанням зброї і транспорту в Україні. За інформацією, яка зараз перевіряється, на кордоні їх зустрів Дейдей, а також поліцейський з полку “Київ” і, можливо, інші працівники Нацполиции. Завдяки допомозі поліцейських, балканським кілерам вдалося придбати зброю, боєприпаси і машини, а також організувати стеження за Пітером Зинце. Після замаху Ростислав Чернобрывый повіз групу в Одесу: через Одеську область кілери намагалися швидко піти з України. Однак їх затримали в три години ночі під Одесою. Справа в тому, що Департамент стратегічних розслідувань НПУ вів кілерів за наводкою колег з Європи, хоча сам замах запобігти не зміг”, – говорить джерело “Країни” в поліції.

При цьому він розповів, що негласно пішла команда не “світити” участь співробітників поліції і Дейдея в організації замаху.

Зазначимо, що Ростислав Чернобрывый і Дейдей між собою знайомі. Дейдей був координатором добробата “Київ-1”, в якому в АТО служив Чернобрывый. В соцмережі є їх спільне фото:

Зазначимо, що стосовно зв’язків Дейдея з криміналом чутки ходили вже давно. “Країна” розбирала докладно минуле екс-нардепа в одній зі своїх публікацій.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь