Євросоюз підтримав ВООЗ в конфлікті з Трампом

Новини України

Євросоюз став на бік ВООЗ в конфлікті організації з Трампом

В Євросоюзі прокоментували загрозу Трампа перестати фінансувати ВООЗ. Фото: facebook.com

Зосередитися на міжнародному співробітництві в боротьбі проти коронавіруса і відкласти аналіз дій ВООЗ під час пандемії COVID-19 рекомендує Віржіні Баттю – офіційний представник глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля. Таким чином вона прокоментувала загрозу президента США Дональда Трампа припинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я, передає “Інтерфакс”.

За словами Баттю, Європейський Союз підтримує ВООЗ в її зусиллях по боротьбі проти пандемії COVID-19.

“Це момент, як ніколи, проявити солідарність, а не час підривати міжнародне співробітництво, тим більше, що сьогодні ми очікуємо схвалення, я сподіваюся, резолюції, представленої Європейським союзом і його державами-членами асамблеї ВООЗ. Сподіваюся, це станеться через кілька годин”, – заявила Баттю і додала, що резолюція передбачає, що у прийнятний момент потрібно буде зробити висновки, як ВІЗ і міжнародне співтовариство діяли проти COVID-19.

Раніше “Країна” писала про те, що Сполучені Штати звинуватили ВООЗ у високій смертності людей від коронавіруса.

Також ми повідомляли, що Японія і Євросоюз хочуть провести розслідування і з’ясувати, як ВООЗ “прогавила” пандемію коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь