Юлія Тимошенко відмовилася повідомляти від кого отримала 150 мільйонів гривень

Новини України

Юлія Тимошенко не збирається розкривати деталі отримання 150 мільйонів зі США

Юлія Тимошенко отримала з США великі гроші, фото Країна

Голова ВО “Батьківщина” та народний депутат Юлія Тимошенко заявила, що не збирається пояснювати деталі по виплаті їй майже 150 мільйонів гривень. При цьому нардеп послалася на закони США.

Про це Юлія Тимошенко написала у Facebook.

“Про зміни в моїй декларації. Так, днями я отримала грошову компенсацію шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років, від резидента США на стадії досудового врегулювання. Це свідчить про те, що Сполучені Штати – по-справжньому правова держава і права людини для них не порожній звук, а справжня цінність. Чого не скажеш про Україну.

Мені вдалося домогтися справедливості у цій справі, і це ще один доказ того, що в’язниця в 2011-2014 роках була політичною розправою наді мною. Так само я зможу незабаром встановити справедливість для кожного українця в нашій країні, якщо нарешті зможу на це по-справжньому впливати. Жоден злочин або несправедливість проти будь-якої особи не мають права залишатися некомпенсованими і безкарними!

Відповідно до законодавства, я відразу задекларувала отриманий дохід. Інших подробиць не буде законодавчого регулювання в США юридичних обмежень по справі”, – написала Юлія Тимошенко.

Раніше “Країна” повідомляла, що Тимошенко після робочого дня залізла в крісло з ногами і прямо в туфлях.

Залишити відповідь