З 1 червня в Україні відкриються басейни – Степанов

Новини України

В Україні басейни відкриють у перший день літа – Степанов

В Україні у перший день літа відкриються фітнес-клуби з басейнами. Фото: Wikimedia Commons

В Україні з 1 червня, в рамках третього етапу виходу з карантину, відновлять роботу спортивні комплекси, а також фітнес-центри разом з басейнами.

Про це в ході щоденного онлайн-брифінгу сказав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, відео оприлюднено в Facebook.

За його словами, рішення щодо пом’якшення коронавирусного карантину приймають виходячи з епідемічної ситуації в різних країнах світу.

“Коли ми приймаємо рішення щодо того чи іншого пом’якшення на різних етапах виходу з карантину, ми, в тому числі, дивимося на епідемічну ситуацію, яка є в різних країнах світу … Тому нами було прийнято рішення, що, починаючи з 1 червня, тобто, з третього етапу виходу з карантину буде відновлена робота спортивних комплексів, фітнес-центрів разом з басейнами”, – сказав він.

Степанов про відновлення роботи спорткомплексів з 8:10

Раніше ми повідомляли, що в Моз пропонували на період карантину заборонити функціонування в спортзалах спа-зон, басейнів, фітнес-барів, дитячих кімнат та надання послуг масажу.

Варто відзначити, що з сьогоднішнього дня, 22 травня, Україна переходить до адаптивної моделі карантину. Що і де відкриють, запустять і дозволять можна подивитися тут.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь