З 22 травня Україна притупила до моделі адаптивного карантину

Новини України

Сьогодні Україна перейшла на адаптивний карантин. Що і де відкриють, запустять і дозволять. Інфографіка

З сьогоднішнього дня в Україні починається другий етап зняття карантину. Фото: “Країна”

З сьогоднішнього дня, 22 травня, Україна переходить до адаптивної моделі карантину. Виходити з карантину будуть лише ті регіони, де захворюваність не росте або ж збільшується незначно.

Про це написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі, сьогодні, 22 травня.

“Рішення про пом’якшення або посилення карантину в областях відтепер будуть приймати регіональні комісії ТЕБ та НС за умови дотримання трьох цільових показників”, – сказано в повідомленні.

При цьому глава Моз Максим Степанов сьогодні опублікував список областей, де карантин знімати не можна. Правда, незрозуміло, чи справді всі зазначені регіони і міста відмовляться від ослаблення карантину.

Наприклад, той же Київ готується завтра вже запускати наземний транспорт, а 25 травня – метро. Всього в “чорному списку” Степанова – десять регіонів і міст, включаючи столицю.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що, починаючи з 22 травня по 22 червня на території України буде діяти карантин з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні. За словами міністра, уряд вводить чіткі ознаки на території різних регіонів, які можуть відрізнятися від регіону до регіону.

Як повідомляла “Країна”, 13 травня відбулося засідання Кабінету міністрів, на якому чиновники послабили карантин в Україні додатково до існуючих правил. Точкові зміни стосуються прогулянок по вулиці, відвідування кафе, перетину кордону. Також в уряді розповіли, які послаблення введуть після 22 травня.

Також ми повідомляли, в яких містах і регіонах сьогодні послаблять карантин.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь