З 25 травня в Україні дозволять роботу дитячих садків – Ляшко

Новини України

Дитячі садки в Україні можна відкривати в Україні з 25 травня – Ляшко

Дитячі садки в Україні відновлять роботу з 25 травня. Фото: Pixabay

З 25 травня в Україні дозволять роботу дитячих садків за умови, що в області будуть досягнуті певні епідемічні критерії.

Про це заявив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час зустрічі з батьками, відповідне відео опубліковане на Telegram-каналі “Коронавірус-інфо”.

За його словами, в кожній конкретній області можна буде пом’якшити карантин для певних сфер, якщо досягнуті епідемічні та санітарні критерії. Зокрема, з’явиться можливість відновити роботу дошкільних установ, які потрапляють у другий етап виходу з карантину.

“Ми прив’язали відкриття дитячих садків і запуск громадського транспорту, щоб можна було працювати і було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися при певних умовах, опублікованих на сайті Моз для громадського обговорення”, – повідомив Ляшко.

Раніше ми писали, що у Кличка розповіли, як школи та дитсадки Києва будуть виходити з карантину. Влада планує робити це поетапно впроваджувати нововведення на зразок щоденного скринінгу та скасування кабінетного розподілу.

Також повідомляли, що Моз представив план протиепідемічних заходів під час роботи закладів дошкільної освіти, згідно з яким запропонував позбавити дитсадки України іграшок та рушників.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь