З Барбадосу евакуювали 600 українських моряків

Новини України

З Барбадосу в Україну евакуювали 600 моряків. Фото

З Барбадосу в Україну евакуювалися 600 моряків. Фото: Facebook

В Україну продовжують повертатися громадяни, які опинилися далеко від дому після закриття кордонів з-за коронавирусного карантину. На цей раз у “Бориспіль” з острова Барбадос прилетіли 600 членів екіпажів круїзних лайнерів компанії “Royal Caribbean”.

Про це в суботу, 23 травня, написав міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook.

“600 українських моряків повертаються додому. Це члени екіпажів круїзних лайнерів компанії “Royal Caribbean”. 2 спеціальні рейси з Барбадосу приймає сьогодні аеропорт Бориспіль”, – написав чиновник.

За словами Криклія, на даний момент його міністерство проводить роботу над тим, щоб якомога швидше відновити регулярні міжнародні пасажирські перевезення.

“Зараз найскладніше – домовитися про умови, на яких вони будуть готові приймати іноземців. Зокрема, тестування пасажирів”, – зазначив міністр.

Евакуація українців з Барбадосу. Фото: Facebook

Нагадаємо, що нещодавно в Україні приземлився останній евакуаційний рейс з Китаю. Долетіти додому авіакомпанія “МАУ” пропонувала українцям за 24 000 гривень.

Раніше ми писали, що в ПАР з-за карантину застрягли українці, серед них є вагітна. У багатьох з туристів вже прострочені візи, а рейси, якими вони планували евакуюватися на батьківщину, постійно скасовуються.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь