З Кувейту в Україну вилетів літак з українцями 46

Новини України

З Кувейту вилетів спецборт з українцями 46

В Україну з Кувейту направили спецборт з 46 громадянами. Фото: Facebook / Embassy of Ukraine in Kuwait

В Україну вилетіли 46 громадян, яких зголосилася доставити спецрейсом авіакомпанія Jazeera Airways з Кувейту.

Про це повідомило посольство України в Кувейті в Facebook.

“Сьогодні, 09.05.2020 р. о 12:00, за результатами домовленості з кувейтською стороною, спеціальним рейсом кувейтської авіакомпанії Jazeera Airways за маршрутом Кувейт-Київ відправлено 46 громадян України, які висловили бажання повернутися на Батьківщину”, – зазначено в повідомленні.

Всі українці погодилися з обов’язковою двотижневої ізоляцією будинку і встановили додаток “Дія”, якій допоможе лікарям і поліції стежити за дотриманням ними карантину. Перевезення українців організувало Міністерство закордонних справ країни спільно з авіакомпанією Jazeera Airways.

Нагадаємо, що з 12 березня в Україні ввели карантин, щоб запобігти колапсу медичної системи під час пандемії коронавіруса. Пізніше були закриті кордони.

Станом на ранок, 9 травня, в Україні зафіксовано 14 710 випадків інфікування коронавірусом. За добу зафіксовано 515 нових випадків зараження.

Як повідомляла “Країна”, у Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) немає надійних доказів того, що першим джерелом зараження коронавірусом нового типу став ринок в китайському Ухані.

Залишити відповідь