З-за коронавіруса Ryanair скоротить близько 3000 працівників

Новини України

Ryanair із-за кризи скоротить три тисячі працівників

Ryanair збирається скоротити 3000 працівників. Фото: pixabay

Ірландський лоукостер Ryanair скоротить до 3000 працівників з кризи, пов’язаного з коронавірусом. Компанія, яка раніше назвала ідіотським рішення про соціальної дистанції в літаках і заявила, що не полетять з порожніми кріслами, планує закрити ряд баз у Європі.

Про це повідомляє Sky News.

Під скорочення в основному підуть робочі місця пілотів і бортпровідників, в той час як інші можуть зіткнутися з неоплачуваною відпусткою і скороченнями заробітної плати до 20%. Також можливе закриття низки авіаційних баз по всій Європі” до тих пір, поки попит на авіаперельоти не відновиться.

У заяві Ryanair говориться, що припинення всіх рейсів з середини березня принаймні до липня і спотворений ландшафт державної допомоги в Європі призвели до безпрецедентної кризи Covid-19.

Ryanair тепер очікує, що відновлення попиту на пасажирів і ціноутворення (до рівня 2019) займе не менше двох років, саме раннє – до літа 2022 року.

Виконавчий директор Ryanair Майкл о’лірі також розкритикував “явно несправедливу” державну допомогу іншим перевізникам, включаючи Lufthansa і Air France. Скорочення зарплат торкнеться і керівництво авіакомпанії. Так, зарплата виконавчого директора Ryanair Майкл о’лірі скорочена на 50% до кінця року.

Як повідомляла “Країна”, агентство Fitch знизило рейтинги авіакомпаній Ryanair і wizzair, прогноз розвитку їх бізнесу негативний.

Раніше влада Італії дали добро Ryanair на 28 щотижневих рейсів в Україну до 13 липня.

 

Залишити відповідь