За добу у Франції померло майже 500 хворих коронавірусом

Новини України

У Франції зафіксували п’ятикратний сплеск смертності від коронавіруса

У Франції зафіксовано різкий сплеск захворюваності коронавірусом. Фото: pixabay.com

За останню добу від коронавіруса у Франції померло 483 людини, що в п’ять разів перевищує попередні показники смертності від COVID-19. Загальна кількість жертв хвороби в країні налічує близько 28 тисяч осіб.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я Франції.

Причини такого різкого зльоту смертності не повідомляються.

Так, з 1 березня 2020 року від ускладнень коронавіруса у Франції померло 28 108 осіб. З них 17 466 померли в лікарнях, а 10 642 – в будинках престарілих та інших місцях. Відзначається, що більшість нових смертей пов’язані з перерахунком статистики.

Нагадаємо, Франція не схвалює плани влади Італії відкрити державні кордони вже з 3 червня. Глава МВС негативно висловився і про нещодавнє рішення Мадрида ввести 14-денний карантин для всіх, хто приїхав з-за кордону. За його словами, односторонні рішення європейських країн щодо політики кордонів в умовах пандемії не сприяють єдності.

Як повідомляла “Країна”, Париж ввів нові обмежувальні заходи, спрямовані на стримування стрімкого поширення коронавіруса в країні. В’їзд на територію Франції можливий тільки при наявності спецперепустки, в якому будуть вказані цілі візиту і пояснення його необхідності.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь