За медсестру в прозорому вбранні на бікіні заступився головний лікар лікарні

Новини України

За російську медсестру в прозорому вбранні на бікіні заступився головний лікар

Медсестра одягла прозорий костюм від коронавіруса, фото: Тульські новини

За медсестру Тульського інфекційного госпіталю, надевшую прозорий захисний костюм від коронавіруса поверх бікіні, заступилася головлікар лікарні Ганна Савищева. Про це повідомляє РИА Новости.

На думку Савищевой, це професійний працівник медустанови, який добре виконував свою роботу. “Вона надає медичну допомогу на досить високому рівні”, — заявила головлікар.

Вона також зазначила, що після того, як знімок дівчини потрапив в інтернет, з нею зв’язувався губернатор регіону Олексій Дюмін і говорив слова підтримки. Крім того, він приїжджав до лікарні і похвалив лікарів за їх професіоналізм. “Ми цінуємо, дякуємо і бережемо наших співробітників, які, ризикуючи своїм життям, рятують людей”, – розповіла головлікар і додала, що не варто оцінювати людей за їх зовнішнім виглядом.

Нагадаємо, депутат Держдуми Микола Валуєв прокоментував фотографію медсестри в захисному костюмі і бікіні. Він заявив, що співробітниця лікарні пробудила у пацієнтів волю до життя, а хороші емоції завжди сприяють одужанню. “Може бути, з часом, коли видужають, я дуже на це сподіваюся, всі пацієнти лікарні, які бачили цю медсестру, напишуть спеціальний лист з вдячністю даної співробітниці”, — заявив він.

Раніше “Країна” інформувала, що в Миргороді доктор і медсестра заразилися коронавірусом після контакту з першим пацієнтом у місті.

Також ми писали, що у Києві перехворіли коронавірусом по кілька місяців не випускають з лікарняного із-за некоректних тестів.

Залишити відповідь