За затримки надбавок медикам будуть звільняти – Степанов

Новини України

Моз анонсував звільнення з-за затримки виплат надбавок медикам

Максим Степанов пригрозив звільненням за невиплату надбавок медикам. Скріншот: facebook.com/moz.ukr

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що буде особисто наполягатиму на прийнятті управлінських і кадрових рішень через затримки виплат медичним працівникам надбавки в розмірі 300% за роботу з хворими коронавірусом.

Про це він повідомив під час брифінгу, яке опубліковано в Facebook.

“Я буду настоювати на прийнятті необхідних управлінських рішень, в тому числі кадрового характеру. Тому що я не розумію, хто давав право, вибачте, просто знущатися над нашими медичними працівниками”, – сказав він.

При цьому Експерт уточнив, що всі без виключення медичні працівники повинні отримати надбавки. А ситуацію з затримкою особисто контролюють президент і уряд країни.

Про можливі звільнення – з 9:20. Відео: facebook.com/moz.ukr

Нагадаємо, станом на ранок, 9 травня, в Україні зафіксовано 14 710 випадків інфікування коронавірусом. За добу зафіксовано 515 нових випадків зараження. З них у Києві зафіксовано зараження 50 осіб.

Також “Країна” писала, що станом на ранок суботи, 9 травня, кількість заражених коронавірусом в лавах ЗСУ збільшилася на вісім чоловік.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь