Забруднення повітря в Києві – Столиця України на першому місці в світі

Новини України

До вечора п’ятниці повітря у Києві знову став найбруднішим у світі

Ближче до ночі Київ повернув собі звання міста з найбільш забрудненим повітрям у світі. Фото: Twitter / Boldo2010

Брудний повітря із зони пожеж, що вирують в заповідних лісах зони відчуження біля Чорнобильської АЕС і в Житомирській області продовжують вирувати лісові пожежі, активно переміщується в Київ. У зв’язку з цим індекс якості повітря українській столиці перевищив 300 одиниць.

Про це свідчать дані сервісу по вивченню якості атмосфери у всьому світі Air Visual.

Варто відзначити, що повітря у Києві нині позначається як “дуже поганий” або навіть “небезпечними для життя”.

Подібна картина спостерігалася і вчора ввечері, коли після денних показників в 100-120 одиниць, забрудненість у столиці підскочила до 300 і вище.

Не дивно, що за такої ситуації з пожежами в Київському та Житомирському регіоні країни, столиця знову опинилася на першому місці за рівнем забруднення повітря серед усіх країн світу, випередивши навіть китайський Шанхай.

 

Скріншот: Air Visual

 

Раніше ми писали, що з Овруцького району Житомирської області подстрадавшие від пожежі люди були евакуйовані в сусідні населені пункти.

Нагадаємо, що дим лісових пожеж у Чорнобильській зоні поширився в бік півдня України, а також на Білорусь, східну Румунію і Болгарію.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь