Закарпатська та Донецька області не стали послаблювати карантин з 22 травня

Новини України

В Закарпатській і Донецькій областях не стануть послаблювати карантин з 22 травня

З-за маленького охоплення тестування населення в Донецькій області не послабили карантин. Фото: Facebook/ pavlokyrylenko.donoda

Влада Донецької та Закарпатської областей прийняли рішення поки не послаблювати обмежувальні протиепідемічні заходи.

Про це повідомили на своїх сторінках в Facebook голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко та прес-служба Ужгородської міськради.

Кириленко пояснив рішення місцевої влади регіону тим, що в Донецькій області за останній тиждень кількість проведених тестів методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) склало менше 12 на 100 тисяч населення. Він написав, що перегляд питання відбудеться після перевищення встановленого показника кількості тестувань (не менше 12 на сто тисяч).

У свою чергу, Закарпатська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 травня теж вирішила не послаблювати карантин через високий рівень захворюваності.

“Для другого етапу ослаблення карантинних заходів рівень епідеміологічних показників не відповідає встановленим Моз України критеріями по захворюванню коронавирусной хворобою (Covid-19)”, – сказано на сторінці Ужгородської міськради в соцмережі.

У разі досягнення певних показників регіональна комісія зможе послабити протиепідемічні заходи в області. А поки там продовжують діяти ослаблення першого етапу.

Як писала “Країна”, у четвер Кабмін опублікував постанову про адаптивне карантині в Україні, який триватиме з 22 травня по 22 червня.

Ми також розповідали, що в самій зараженої коронавірусом області України вирішили послабити карантин.

Залишити відповідь