Затонулий на одеському пляжі танкер Delfi забруднює воду і повітря

Новини України

Біля затонулого на одеському пляжі танкера повітря забруднився в 15 разів вище норми

Танкер Delfi затонув біля берегів Одеси в листопаді 2019. Фото: Країна

В Одесі поблизу затонулого танкера Delfi працівники екологічної інспекції виявили забруднення води і повітря. За попередніми даними, допустимі екологічні показники перевищено у 15 разів. Про це повідомив в. о. начальника Державної екологічної інспекції в Одеській області Артем Заярний, передає “Радіо Свобода”.

Уточнюється, що забруднення зафіксовано вночі співробітниками муніципальної рятувальної служби. На місце пригоди прибула муніципальна екологічна лабораторія, фахівці якої взяли проби води. Станом на зараз забруднення на воді усунули з допомогою абсорбуючого порошку.

“Найпростіше судно розпиляти й локалізувати, але ми категорично проти. Тому що подібні дії призведуть до розливу олії, до розливу нафтопродуктів і погіршить ситуацію. Ми можемо переконувати власника, переконувати Адміністрацію морських портів України, щоб судно прибрали на територію порту або краном, або буксирами”, – пояснив Заярний.

Крім того, депутат міської ради Олександр Іваницький заявив журналістам, що місто буде через суд вимагати від власника прибрати затонулий танкер з пляжу.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року танкер Delfi зазнав аварії біля берегів Одеси під час урагану.

Раніше “Країна” писала про те, що влада Одеси обіцяли прибрати з мілини танкер Delfi до 15 квітня.

Також ми повідомляли, що встановлені причини аварії танкера Delfi у порту Південний під Одесою.

Залишити відповідь