Заява Опозиційної платформи після напад націоналістів на офіс в Києві 23 травня

Новини України

“Це помста за нашу позицію по Донбасу і російській мові”. “Оппоплатформа” виступила з заявою після атаки Нацкорпуса

Як націоналісти атакували офіс “Оппоплатформы”. Фото: nationalcorps.org

У політичній партії “Опозиційна платформа – За життя” виступили з офіційною заявою після того, як націоналісти сьогодні атакували офіс партії в центрі Києва. Воно опубліковано на сайті партії.

“Завдяки діям поліції, заблокувала роботу охорони офісу, націонал-радикали вільно нападали на працівників офісу та охорону, намагалися підірвати офіс, застосовуючи вибухові пакети, кидали фаєри і димові шашки у вікна, обливали фарбою будівлю. Атаки, що були нормою при режимі Порошенко, тривають і при Зеленском”, – йдеться в повідомленні.

Одного з охоронців, як заявляють в партії, довелося госпіталізувати після удару у скроню. Поліція почала діяти тільки після того, як “профашистські молодчики” завершили свою акцію.

“Атака бандитів неонацистів на офіс найбільшої опозиційної партії показала, що влада президента Зеленського та його слуг продовжує політику загравання з націонал-радикалами і ідейними спадкоємцям фашизму. Що ультраправі вуличні банди продовжують користуватися заступництвом правоохоронної системи і живуть поза межами закону”, – підкреслюється в повідомленні.

“Це напад на офіс є спробою помсти та залякування за принципову позицію нашої партії у питаннях виконання Мінських угод і встановлення миру на Донбасі, з приводу неприпустимості зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки, спробою залякати прихильників нашої партії, які 9 травня, всупереч позиції влади, масштабно святкували День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, продемонструвавши, що націонал-радикалам і ідейним спадкоємцям фашизму не вдасться зламати наш народ. Не маючи можливості спростувати цю позицію відкритої політичної дискусії, наші політичні противники використовують підконтрольних націонал-радикалів для терору і залякування. Таких націонал-радикалів влада тримає на гачку, не висуваючи звинувачень навіть за особливо тяжкі злочини”, – йдеться в заяві партії.

Нагадаємо, Національний корпус влаштував акцію перед будівлею, де розташований офіс партії “Опозиційна платформа – за життя” на вулиці Васильківській у Києві.

Раніше ультраправі мітингували у редакції видання “Гордон” після інтерв’ю його керівника зі Стрілецькою-Гиркиным.

Залишити відповідь