Заяву Білого дому про перемоги США над нацизмом обурило користувачів мережі

Новини України

В Instagram Білого дому залишили сотні обурених коментарів після заяви, що США перемогли нацизм

Заяву Білого дому про перемоги США над нацизмом обурило користувачів мережі

Після того, як Білий дім назвав переможцями нацизму тільки США і Великобританію користувачі соцмереж залишили сотні обурених коментарів під постом офіційного аккаунта адміністрації президента Дональда Трампа, нагадавши про роль Радянського Союзу.

“8 травня 1945 року Америка і Великобританія здобули перемогу над нацистами! Дух Америки завжди буде перемагати. Зрештою, саме це і відбувається”, – йдеться в повідомленні Білого дому.

Пост Білого дому в Instagram

“Ви це побачили у своїх військових фільмах? Дякуємо за допомогу в закінченні війни, але краще припиніть переписувати історію”.

“Це не ваша перемога. Перемогли наші діди. СРСР”.

Не втримався від коментаря і відомий російський репер Тіматі: “Красені перемогли у Другій світовій, Блокадний Петербург відстояли, битву під Сталінградом пройшли і прапор на Рейхстазі свій поставили. Хлопців ви найкращі”.

Інші користувачі попросили Білий дім не приписувати собі чужі досягнення.

Нагадаємо, що під час свого відеозвернення на честь Дня перемоги до українців президент України Володимир Зеленський не згадав, що українці воювали у складі Червоної армії, зате багато уваги приділив окремим українцям, які воювали в армії США.

Раніше ми писали, що у “Слуги народу” назвали День перемоги “днем скорботи”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь