Зеленський на прес-конференції заявив, що в країні кадровий голод, але немає кумівства

Новини України

Зеленський запросив попрацювати в Офісі президента журналіста, який запитав його про кумівство

Зеленський заявив, що не призначає кумів на держпосади. Фото: “Країна”

Президент Володимир Зеленський заявив, що не призначає на державні посади своїх кумів або військових товаришів, а також поскаржився на кадровий голод. Глава держави заявив, що не може знайти кандидата на посаду міністра культури, а кого б не розглядали у якості претендента на крісло голови Міненерго, ЗМІ відразу ж пов’язують його з одним з олігархів.

Про це Зеленський заявив в ході прес-конференції 20 травня.

Відповідаючи на запитання журналіста Романа Кравця, Зеленський заявив, що щодня стикається з викликами в кадровій політиці.

“Жодного кума або військового одного я не буду призначати, ні одного кума або військового одного я не призначив. Що стосується пані Венедиктової, я навіть не зрозумів, про що ви говорите. Бо я обіцяв, що до влади прийдуть інші люди. Зараз, коли ви, цитуючи мене з приводу того, що до влади прийдуть нові, інші люди, питаєте, чому раніше генпрокурор не працював у Генпрокуратурі. Складне питання. Не знаю навіть, як вам відповісти, тому що це новий чоловік. Я Ірину Венедиктову дізнався тільки протягом нашої передвиборної кампанії”, – заявив Зеленський.

Також він прокоментував призначення головою Офісу президента Андрія Єрмака. За словами глави держави, він не є його кумом, а довіреною особою.

“Пан Єрмак, з приводу досвіду, не має досвіду як продюсер – хай вибачить мене пан Єрмак. Він завжди був досвідченим юристом, він має саме те утворення, яке потрібно чолі Офісу президента. Тому що цей інститут міжнародних відносин, це міжнародне право – це і є освіта пана Єрмака. Він не є моїм кумом, він мій довірений чоловік, я йому довіряю. Я не розумію, про яких кумів йде мова”, – сказав Зеленський.

Президент заявив, що в країні кадровий голод. І зараз існують труднощі з пошуком кандидатів на посади міністрів культури, освіти та енергетики.

“Якого б людини ми не взяли, на наступні день ЗМІ пишуть, що це людина Ахметова, Коломойського чи Пінчука”, – заявив Зеленський.

Задати питання журналісту Роману Кравцю він запропонував попрацювати в його офісі, самому найняти собі команду і “попрацювати 25 годин – як Єрмак”. Кравц відмовився.

Нагадаємо, за рік президентства Зеленського держпосади отримали 30 співробітників “Кварталу 95”, ми публікували список.

Також “Країна” стежить за тим, як проходить річна прес-конференція Володимира Зеленського в режимі онлайн.

Залишити відповідь