Зеленський назвав критерії розпуску Верховної Ради

Новини України

Зеленський пообіцяв розпустити Раду, якщо “слуги народу” перестануть голосувати в унісон

Зеленський назвав умови розпуску Ради. Фото: Страна.иа

Володимир Зеленський сказав, що розпустить Верховну Раду. Його рішення буде залежати від партії “Слуга народу” і від того, як будуть голосувати її народні депутати.

Про це президент України повідомив під час прес-конференції.

За словами Зеленського, Раду чекає розпуск, якщо нардепи від “Слуги народу” перестануть підтримувати важливі закони і почнуть лобіювати інтереси фінансових груп.

“Що стосується розпуску. Поки партія “Слуга народу” буде голосувати за всі важливі законопроекти для країни, я буду підтримувати партію “Слуга народу”, не просто партію, а саме той склад партії, монобольшинства, тому що вони виконують свою роботу. Як тільки вони не будуть голосувати, не захочуть, якщо будуть лобіювати інтереси тієї або іншої комерційної групи впливу на політику України, я в той же час – не думаючи навіть ні про що – буду розпускати парламент”, – сказав Зеленський.

За словами президента, депутати виконують взяті на себе обіцянки: вони підтримали банківський закон, земельну реформу, імпічмент президента і недоторканність.

Як повідомляла “Країна”, рішення про достроковий розпуск Ради стало першим, яке Зеленський оголосив рік тому напередодні своїй інавгураційній промові в парламенті. Перевибори були призначені на 21 липня 2019.

За 100 днів влади Зеленському вдалося встановити монобольшінство в Раді. За час роботи парламенту прем’єр-міністра Олексія Гончарука змінив нинішній прем’єр Денис Шмигаль, який в 2020 році хоче набрати для України кредитів на $10 мільярдів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь