Зеленський підписав закон антиколомойский

Новини України

Зеленський підписав “антиколомойский” закон

Володимир Зеленський дав добро “антиколомойскому” закону. Фото: “Країна”

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 2571-п “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”, більш відомий як “антиколомойский” закон”.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Після підписання Зеленським “антиколомойского” закону Україна формально виконала усі умови МВФ. Але, як вже писала “Країна” на фінансовому ринку ходить слух, що після публікації розмов Байдена і Порошенко з МВФ виникли деякі нюанси.

Так це чи ні – побачимо найближчим часом, пише телеграм-канал “Політика Країни”.

Зазначимо, що так званий “антиколомойский” закон остаточно забороняє повернення націоналізованих банків колишнім власникам, забороняє повернення на ринок збанкрутілих банків, власники яких через суди домоглися скасування постанови Нацбанку про свою неплатоспроможність.

Нагадаємо, що “антиколомойский” закон у другому читанні Рада прийняла 13 травня. За нього свої голоси віддали 270 нардепів.

Також ми писали, що законопроект був підтриманий у першому читанні в кінці березня. Під час підготовки документа до другого читання до нього було подано близько 16 тисяч правок.

Залишити відповідь