Зеленський підпише указ про продовження заборони російських сайтів – ОПЗЖ

Новини України

У “Оппоплатформе” назвали продовження заборони російських сайтів продовженням політики Порошенко

Опозиція планує боротися за скасування цензури. Фото: zagittya.com.ua

Партія “Опозиційна платформа – За життя” назвали продовження санкцій проти російських сайтів, рішення про яке сьогодні прийняв РНБО, продовженням політики Порошенка щодо антиконституційних обмежень, заборон і залякування громадян.

Про це йдеться в заяві партії, опублікованій на сайті “Оппоплатформы”.

У партії нагадали, що в квітні минулого року кандидат у президенти Володимир Зеленський в інтерв’ю заявляв про безглуздість заборон російських соцмереж. Він також говорив про вибірковий підхід до застосування обмежень, про неприпустимість втручання влади у роботу ЗМІ, культурне життя. Міркував про необхідність створення альтернативи перш ніж вводити заборони.

“Сьогодні ж ці здорові думки, як і більшість інших передвиборних обіцянок, виявилися забуті. Президент Зеленський під тиском радикалів і партії війни, з якими він зараз вибудовує політичний альянс, повністю переродився”, – заявили в “Оппоплатформе”.

У партії розцінили продовження заборони на російські соцмережі та ЗМІ продовженням антиконституційною політики цензури і обмежень свободи слова.

“Ці безглузді заборони і не повернуть президенту ні довіри, ні поваги громадян. Необхідно консолідувати суспільство, а не роз’єднувати його заборонами. Вести діалог з людьми, а не забороняти їм спілкуватися. Ми будемо домагатися зняття заборони на використання будь-яких соціальних мереж, скасування цензури і обмежень свободи слова”, – пообіцяли в “Оппоплатформе”.

Нагадаємо, в 2017 році Рада заблокувала російські сайти на три роки.

“Країна” розбиралася, чи продовжить Зеленський цю заборону.

Залишити відповідь