Зеленський подякував Австрію за евакуацію українців

Новини України

Австрійський президент привітав Зеленського з прийняттям “антиколомойского” закону

Зеленський подякував Австрію за евакуацію українців. Фото: SkyUp

Президент Володимир Зеленський подякував свого австрійського колегу Олександра Ван дер Белленом за сприяння в евакуації українців на батьківщину після закриття кордонів. У відповідь глава Австрії привітав Україну з прийняттям “антиколомойского закону”.

Про це в середу, 13 травня, інформує прес-служба глави держави.

“Ціную зусилля австрійського уряду, спрямовані на допомогу українцям, які відчували труднощі з евакуацією”, – сказав Зеленський.

Сторони також відзначили гуманітарний автомобільний транзит для українців, які їхали додому з інших країн Європи, а також продовження термінів їх законного перебування в Австрії без застосування до українців штрафів.

“Президент Австрії привітав колегу з прийняттям законопроекту щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності. Зеленський подякував Ван дер Беллена за підтримку України у співпраці з міжнародними фінансовими структурами, яка потрібна для стабільної роботи української фінансової системи”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Зеленський також подякував Ван дер Беллена за підтримку сувернитета і цілісності України, а також розповів йому про ситуацію на Донбасі. Крім того, президент висловив сподівання, що Австрія буде підтримувати кроки України в напрямку євроінтеграції.

Як ми раніше повідомляли, в Австрії від коронавіруса на даний момент лікуються троє українців.

Нагадаємо, що 8 травня з “Борисполя” в Австрії вилетів літак з українськими заробітчанами.

Також “Країна” писала, що 18 березня 33 громадянина України, які застрягли в Австрії, повернулися додому на президентському літаку Володимира Зеленського.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь