Зеленський пообіцяв надати державний статус ісламських свят

Новини України

Зеленський вирішив зробити ісламські свята державними в Україні

Ісламські свята стануть державними в Україні. Фото:Офіс Президента України

Сьогодні стало відомо, що президент України Володимир Зеленський в найближчі дні підпише указ, згідно з яким ісламські свята Курбан-байрам і Ураза-байрам отримають статус державних релігійних свят.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

“Ми хочемо побудувати державу, в якій кожна людина відчуває себе громадянином України. Я хотів би, щоб кожен відчував себе повноцінним громадянином, не забуваючи про історію і традиції свого народу. Ми хочемо підтримувати вас не тільки на словах, а в діях, на законодавчому рівні”, – сказав Зеленський.

Як відомо, мусульмани України і всього світу відзначають Курбан-байрам і Ураза-байрам – одні з найважливіших в ісламі свят. В ісламських країнах він є офіційним вихідним днем.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу і вшановують пам’ять жертв депортації кримських татар. На будівлі Офісу президента України в ніч з 17 на 18 травня, в 00:01, показали відео-інсталяцію, про злочини радянської влади та сьогоднішньої Росії проти кримськотатарського народу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь