Зеленський попросив Нетаньяху допомоги в боротьбі з Covid-19

Новини України

Зеленський попросив допомогу у Ізраїлю в боротьбі з коронавірусом

Зеленський зазначив, що Україна та Ізраїль завжди були і надалі будуть залишатися надійними друзями і партнерами. Фото: “Країна”

Президент України Володимир Зеленський у ході телефонної розмови з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху привітав главу ізраїльського уряду зі вступом на посаду, а також попросив допомоги в боротьбі з коронавірусом.

Про це йдеться на сайті Президента України.

“Вітаю вас з призначенням на посаду прем’єр-міністра і завершенням формування уряду. Вражений вашою політичною майстерністю – історія формування уряду єдності є неймовірною”, – сказав Зеленський.

Глава України додав, що Україна та Ізраїль завжди були і надалі залишатися надійними друзями і партнерами. Країни обговорили плани подальшої співпраці і домовилися об’єднати зусилля в боротьбі з поширенням коронавіруса. За словами Нетаньяху, ізраїльський уряд розгляне запит України.

“Ізраїль – це приклад ефективної боротьби з пандемією. Був би вдячний вашому уряду за надання гуманітарної допомоги, а також за обмін передовим досвідом у боротьбі з Covid-19” , – сказав Зеленський.

Президент України додав, що в умовах пандемії підтримка двосторонньої торгівлі має особливо важливе значення для обох країн. Він закликав ізраїльську сторону в найкоротші терміни завершити ратифікацію двосторонньої Угоди про вільну торгівлю, підписаної 21 січня 2019 року. Співрозмовники також обговорили проекти в Україні, зокрема – участь в будівництві міжнародного аеропорту в Черкасах та автодороги.

Нетаньяху запросив Володимира Зеленського відвідати Ізраїль після стабілізації ситуації з пандемією коронавіруса.

Нагадаємо, в минулому місяці в Ізраїлі відбулися позачергові вибори до парламенту. Партія Нетаньягу “Лікуд” перемогла з невеликою перевагою, після чого, незважаючи на карантин, опозиція вивела на мітинг за його відставку 2 тисячі осіб.

Залишити відповідь