Зеленський привітання з Днем Європи в Україні

Новини України

Зеленський розповів про зв’язки Дня Європи та недопалка в урні

Зеленський привітав українців з Днем Європи. Фото: Facebook/Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський, який нещодавно продовжив заборону російських сайтів, привітав українців з Днем Європи Він нагадав, що “Європа” – в першу чергу спосіб мислення і вона починається з дотримання законів і захисту демократичних прав.

Вітання опубліковано на Facebook-сторінці глави держави.

Він підкреслив, що фраза “Україна – це Європа” повинна бути не просто формальним гаслом, а частиною свідомості українців.

“Я завжди говорив, що Європа – це перш за все спосіб мислення. Європа починається з кожного з нас. З кожного громадянина. З дотримання законів, сплати податків, захисту демократичних цінностей та громадянського суспільства, вільного волевиявлення, свободи слова, думки і віросповідання, рівності та поваги. З “алергії” на те, щоб брати чи давати хабарі, з правильно запаркованого авто і недопалок, викинутий у смітник. Давайте робити так, щоб День Європи був у нас кожен день”, – закликав президент.

Він нагадав, що в цьому цьому році в Євросоюзі відзначили 70-річчя проголошення Декларації Шумана, яка започаткувала союзу.

“Слова Робера Шумана актуальні і сьогодні: “Європа не буде побудована відразу або за єдиним планом”. Побудова об’єднаної, процвітаючої і успішної Європи триває. Для мене очевидно, що цей процес не може вважатися завершеним без України”, – додав Володимир Зеленський.

Він підкреслив, що вірить, що день, коли наша держава буде повноправною частиною європейської сім’ї, настане.

Раніше “Країна” писала, що Зеленський додаток до російських соцмереж вирішив заблокувати сайти “НТВ” і “Першого каналу”.

Також ми розповідали, що в Німеччині будуть саджати у в’язницю за спалення прапорів і осквернення гімну Європи.

Залишити відповідь