Зеленський розкритикував мера Черкас за зняття карантину

Новини України

“Я з бандитом за стіл не сяду”. Зеленський розкритикував мера Черкас, який пом’якшив карантин раніше за всіх

“Я з такими бандитами за стіл не сяду”. Зеленський розкритикував мера Черкас, який пом’якшив карантин в Україні раніше за всіх. Фото: Країна

Президент України Володимир Зеленський раскритковал мера Черкас Анатолія Бондаренка, назвавши його “бандитом” за те, що той зняв карантин раніше, ніж Кабмін розпорядився.

Неприємно про міському голові президент відгукнувся під час прес-конференції в середу, 20 травня.

“Я не можу говорити про мера Черкас. Як говорити, якщо місцевий голова має 19 кримінальних проваджень? Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали – це народ, це право народу України, будь ласка, вибирайте бандитів, якщо хочете”, – сказав Зеленський.

За його словами, Бондаренко не пропонував свою допомогу державі у боротьбі з коронавірусом, коли це було потрібно.

“Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене: “чим я можу допомогти владі”? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші?.. Я розумію, всім складно, всім мерам складно. Але, вибачте, це популізм”, – додав президент.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков пригрозив міському голові Черкас жорстким реагуванням на рішення міськвиконкому про ослаблення карантину, а президент України Володимир Зеленський передав “привіт” меру Черкас заявив, що міська влада повинна понести відповідальність за рішення пом’якшити карантин раніше встановленого державою строку.

В інтерв’ю “Країні” мер Черкас Анатолій Бондаренко докладно розповів, як раптово став обличчям карантинного бунту в Україні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь