Зеленський уповноважив Єніна представляти Україну в Міжнародному суді ООН і арбітражних трибуналах

Новини України

Зеленський призначив заступником глави МЗС Єніна представляти Україну в міжнародних судах з Росією

Євген Єнін призначений представником України в Міжнародному суді ООН. Фото: facebook.com

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін уповноважений президентом Володимиром Зеленським представляти Україну при розгляді справ проти Російської Федерації в Міжнародному суді ООН і арбітражних трибуналах, створених згідно з Додатком VII до Конвенції ООН по морському праву 1982 року. Про це йдеться в розпорядженні президента, опублікованому на сайті глави гносударства.

“Уповноважити заступника міністра закордонних справ України Євгена Єніна як агента України у справах України проти Російської Федерації, які розглядаються Міжнародним судом ООН про порушення РФ Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації та арбітражними судами, утвореними згідно з Додатком VII до Конвенції ООН по морському праву 1982 року, про права прибережної держави в Чорному і Азовському морях та в Керченській протоці і про затримання українських військово-морських суден та членів їх екіпажів”, – йдеться в документі.

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов буде заступником Єніна в цих процесах.

Раніше “Країна” писала про те, що МЗС розповів про подальші дії у Міжнародному суді ООН у справі проти Росії. Також ми повідомляли, що Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у розгляді позову проти РФ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь