Зеленський в День перемоги поклав квіти до Вічного вогню – фото

Новини України

Зеленський і Разумков поклали квіти до Вічного вогню в Києві. Фото

Зеленський взложил квіти до вічного вогню

Президент України Володимир Зеленський поклав квіти до Вічного вогню в Києві в День перемоги 9 травня. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков також поклав і на своїй сторінці привітав усіх зі святом, але нагадав про те, що в цей день потрібно згадувати загиблих. Адже перемога у Другій світовій війні дісталася “дуже дорогою ціною – мільйонами загиблих і поранених”.

Про це йдеться на офіційних сторінках Офісу президента і Дмитра Разумкова на Facebook.

“Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклав квіти біля Вічного вогню в столичному парку Вічної Слави”, – повідомили в прес-службі глави держави.

Президент додав свій букет до безлічі вже лежали біля Вічного вогню. Букет Зеленського був з польовими квітами, зокрема – маками, які стали символом пролитої крові.

Разумков також поклав квіти до Вічного вогню. Вони із Зеленським робили це не в одній делегації. У Разумкова і всіх, хто прийшов з ним вшанувати пам’ять загиблих були червоні троянди, перев’язані синьо-жовтою стрічкою, які вони поклали до Вічного вогню.

“9 травня в нашій родині – особливий день, адже з-за трагедії Другої світової війни пройшли мої бабуся і дідусь. Їх спогади про воєнні часи завжди були нагадуванням, що людське життя безцінне, а війна несе тільки біль і руйнування”, – написав голова Ради.

Він нагадав, що сьогодні не тільки свято Перемоги, але і день пам’яті про всіх тих, хто героїчно і самовіддано боровся нам право жити під мирним небом.

“Ми повинні поважати і пам’ятати всіх, завдяки кому сьогодні в своїй країні можемо жити, думати і говорити вільно. Ми повинні засвоїти всі криваві уроки історії і зробити так, щоб майбутні покоління жили в мирі і злагоді! В цей день я хочу подякувати кожному, хто зі зброєю в руках захищав свободу. Світла пам’ять загиблим! Найвища подяку живим! З Днем Перемоги!”, – звернувся Дмитро Разумков.

Фото: Facebook/Дмитро Разумков

Раніше ми розповідали, що в “Слуги народу” назвали День перемоги “днем скорботи”.

Також “Країна” писала, що телеканали 112 Україна, NewsOne і ZiK покажуть марафони до Дня перемоги, ми публікували програму передач на цих каналах.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь