Зеленський вирішив створити єдиний орган розслідувань економічних злочинів

Новини України

Зеленський хоче створити єдиний орган розслідувань економічних злочинів

Саакашвілі (ліворуч) розкрив плани Зеленського. Фото: Facebook/ SaakashviliMikheil

Президент України Володимир Зеленський для підтримки економіки країни вирішив замінити всі правоохоронні підрозділи по боротьбі з економічними злочинами єдиним органом фінансових розслідувань. Також глава держави запропонував створити Київсіті – фінансовий центр у столиці.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це на брифінгу за підсумками засідання Нацради реформ повідомив голова виконкому ради Михайло Саакашвілі.

Саакашвілі заявив, що “головним ворогом економічного прогресу України є правоохоронна система: СБУ, податкова міліція, ті підрозділи, які раніше працювали в Генеральній прокуратурі”.

“Чітке тверде рішення президента навести один орган – це повинен бути один маленький орган фінансових розслідувань”, – сказав екс-президент Грузії.

Він навів статистику, згідно з якою в Україні відкрито 2,5 млн податкових виробництв, що робить її світовим рекордсменом за терору бізнесу. Тому Зеленський має намір всі інші економічні органи прибрати і дати можливість бізнесу нормально розвиватися без цього постійного податкового терору.

Що стосується Київсіті, то за словами Саакашвілі мова йде про введення елементів міжнародного арбітражу та міжнародних законів.

“Це ініціатива Зеленського, яка дозволить залучити в Україну десятки мільярдів нових інвестицій і створити багато робочих місць”, – зазначив голова виконкому.

Також він розповів, що на засіданні Нацради розглядалося питання інвестиційних нянь.

“Ми нарешті побачимо цих нянь, які не будуть виглядати як гарні дівчата, а будуть виглядати, в основному, як чоловіки зразок нас з Олександром (заступник Саакашвілі Ольшанський – Ред.)”, – оголосив чиновник.

Инвестняни будуть супроводжувати інвестиції і зможуть вирішити проблеми бізнесу на рівні президента, голови його офісу, Нацинвестсовета і прем’єр-міністра, щоб “забрати у місцевих рекетирів від держави можливість все псувати і зупиняти”.

Раніше “Країна” цитувала слова Саакашвілі про те, що українські чиновники витіснили держава.

Ми також писали, що голова виконкому констатував: Росія перемагає Україну на фронті економічних реформ.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь