Зеленський заборонить російські соцмережі 14 травня

Новини України

Зеленський вже завтра може продовжити заборону на російські соцмережі

Вже завтра, 14 травня, буде опублікований указ про продовження заборони на російські соціальні мережі “Вконтакте” і “Однокласники”. Офіс Володимира Зеленського та Рада НБУ вже підготувала його.

Про це з посиланням на заступника голови комітету цифровий трансформації, нардепа від “Слуги народу” Олександр Федієнко, повідомляє “Обозреватель”.

Відповідне рішення буде опубліковано вже завтра 14 травня.

За його словами, це питання національної безпеки і в команді президента Володимира Зеленського до цього ставляться дуже серйозно, тому рішення вже прийнято і найближчим часом буде офіційно опубліковано.

“Це не найважливіше питання на даний момент, але досить пріоритетний, адже стосується інформаційного зброї. За весь період санкцій екосистема цих ресурсів (“Вконтакте”, “Однокласники”) вже втратила нашу, українську аудиторію. Якщо навіть гіпотетично припустити, що через багато років обмеження знімуть, то аудиторія перепрофілюється на інші ресурси”, – вважає Федієнко.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь