Зеркаль очолила захист Нафтогазу у справах проти РФ та Газпрому

Новини України

Екс-заступник глави МЗС Зеркаль очолила роботу “Нафтогазу” по справах проти РФ і “Газпрому”

Зеркаль очолила роботу “Нафтогазу” по справах проти РФ і “Газпрому”. Фото: Вікіпедія

Колишня заступник міністра закордонних справ України, радник голови правління НАК “Нафтогаз України” Олена Зеркаль очолила організацію роботи та супроводження міжнародних арбітражів і іноземних судових і виконавчих проваджень “Нафтогазу” у суперечках з “Газпромом” і по справах проти Російської Федерації.

Відповідну заяву опубліковано на сайті “Нафтогаз України”, а також про це написала сама Зеркаль в Facebook, в четвер, 14 травня.

Так, цю посаду Зеркаль отримала у зв’язку з трансформацією організаційної структури групи “Нафтогаз”.

“Відтепер я відповідаю за організацію роботи та супроводження міжнародних арбітражів і іноземних судових і виконавчих проваджень у спорах з ВАТ “Газпром” і по справах проти Російської Федерації”, – пише Зеркаль.

Зеркаль додала, наскільки важлива ця посада і для компанії і для України.

“Напрямок, за який я відповідаю в “Нафтогазі”, вкрай важливо і для компанії, і для України, оскільки мова йде про довгострокові метою інтеграції нашої держави у світовий ринок для кращих бізнес-умов і для захисту енергетичної безпеки. Тому робота над розпочатими процесами та арбітражами не тільки не зупиниться, а й посилиться “, – сказала вона.

У 2014-2019 роках на посаді заступника міністра закордонних справ Олена Зеркаль займалася питаннями європейської інтеграції, зокрема, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну в Міжнародному суді ООН і арбітражах у справах проти Росії.

4 грудня, Кабінет міністрів звільнив з посад шістьох чиновників, у тому числі Олену Зеркаль з Міністерства закордонних справ, а після цього призначив її радником голови правління “Нафтогазу”.

Нагадаємо, що в середу, 13 травня, керівник НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко повідомив про своє майбутнє звільнення.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь