Журналісти взяли інтерв’ю у Лещенко, а він заборонив публікувати його

Новини України

Сайт взяв інтерв’ю у екс-нардепа Лещенко, а він заборонив публікувати його

Екс-депутат заборонив публікувати інтерв’ю без своїх правок. Фото: Facebook/ Сергій Лещенко

Член наглядової ради “Укрзалізниці”, колишній народний депутат і журналіст Сергій Лещенко дав велике інтерв’ю виданню “Бабель”, але заборонив його публікувати, вимагаючи дозволити йому самостійно редагувати первісну версію.

Про це повідомляє саме видання в п’ятницю, 22 травня.

“Дати інтерв’ю Сергій Лещенко погодився за умови, що він читає і погоджує текст до публікації…Бесіда з ним тривала більше двох годин, а повна розшифровка інтерв’ю зайняла 37 сторінок. Редакція скоротила інтерв’ю до прийнятних для онлайн-формату розмірів, деякі питання об’єднала, не спотворилася слів спікера і точно передала суть відповідей”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією ЗМІ, Лещенко, вперше в історії видання, відмовився погоджувати текст, пославшись на те, що розмова була значно довша. Він попросив первісну версію бесіди і сам захотів попрацювати над текстом, який можна було б опублікувати.

“На пропозицію редакції вказати на неточності, перекручені цитати або інформацію, екс-нардеп відповів відмовою і зажадав повної розшифровки”, – додали в повідомленні.

В інтерв’ю піднімалося багато питань, серед яких:

  • Яким чином Лещенко пройшов відбір на посаду члена наглядової ради “Укрзалізниці” досвід роботи у транспортній сфері.
  • Чи були домовленості про його призначення до влади в обмін на підтримку Володимира Зеленського під час президентської виборчої кампанії.
  • Чому його роботу не може виконувати експерт з великим досвідом роботи у транспортній сфері.
  • Як він ставиться до того, що одним з активних публічних лобістів Саакашвілі також був депутат від “Слуги народу” Олександр Дубинський. Останній Лещенко називає рупором Коломойського і стверджує, що депутат озвучує вигідні олігарху тези.
  • Мав відношення до його призначення його давній знайомий, колишній глава Офісу президента Андрій Богдан.

Нагадаємо, в січні екс-нардеп Сергій Лещенко став головою комітету з питань комплаєнса і антикорупції, який створив наглядову раду “Укрзалізниці”. На цій посаді він повинен навчати керівництво і працівників етичного поведінки і боротьба з корупцією. Перша “зарплата” Лещенко на новому посту склала 136 тисяч гривень. Пізніше “Країна” повідомила, що Лещенко за неповних чотири місяці отримав від “Укрзалізниці” вже більше мільйона гривень.

Залишити відповідь