Жителі Брюсселя вийшли протестувати після загибелі 19-річного порушника карантину поліцейської погоні (ВІДЕО)

Новини Світу

 

В брюссельській комуні Андерлехт в суботу і в ніч на неділю відбувалися зіткнення між місцевою молоддю та поліцією після того, як в ході переслідування патрульного загинув 19-річний юнак, який порушив умови карантину і спробував сховатися на скутері. Про це повідомив в неділю місцевий телеканал RTL.

Поліція зупинила молодої людини ввечері 10 квітня. Пытавшись сховатися на скутері, він врізався в один з переслідували його автомобілів поліції і загинув на місці.

Після закликів в соцмережах молоді жителі Андерлехта та інших районів Брюсселя, де з-за коронавіруса заборонені масові зібрання, вийшли на вулиці. Вони закидали поліцейських камінням і спалили кілька машин, а з поліцейського автомобіля вкрали пістолет.

Вночі закидали камінням будівлю поліції, розбивши вікна, також було зафіксовано кілька підпалів в різних місцях комуни. Заворушення вдалося придушити лише до ранку неділі. Поліція заарештувала близько 100 чоловік, посилені заходи безпеки залишаться в силі ще кілька днів.

З 14 березня у Бельгії діє жорсткий загальнонаціональний карантин. Спочатку його вводили до 5 квітня, але 27 березня влада країни вирішила продовжити карантин до 19 квітня з можливістю відкласти його закінчення до 3 травня. В королівстві закриті всі навчальні, культурні та громадські установи, студенти і школярі переведені на дистанційне навчання, заборонені всі масові заходи незалежно від числа учасників. Всім приватним компаніям рекомендовано перевести співробітників на віддалену роботу. Години роботи державних установ скорочено, без змін функціонують тільки екстрені служби.

Королівство також закрив кордони і заборонив будь-які поїздки по країні. Мешканцям дозволено пересуватися тільки в межах свого району. На транспорті і в магазинах вони зобов’язані дотримуватися дистанції.

Джерело інформаціі

Залишити відповідь