Зібрати голоси за Саакашвілі буде непросто – заступник голови фракції Слуга народу Ткаченко

Новини України

Зібрати голоси за Саакашвілі буде непросто – “слуга народу” Ткаченко

Фото: Facebook/ Mikheil Saakashvili

Зібрати голоси на підтримку кандидатури Михайла Саакашвілі на посаду віце-прем’єр-міністра України з питань реформ серед народних депутатів буде непросто.

Про це з посиланням на заступника голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Максима Ткаченка повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я був на засіданні – мені сподобалося. Був налаштований підтримувати кандидатуру Саакашвілі, після засідання фракції моя думка не змінилася – я вважаю, що він потрібен зараз Україні, президента і Кабінету міністрів”, – сказав Ткаченко.

Він підтвердив інформацію про те, що частина депутатів не підтримують кандидатуру екс-президента Грузії і додав, що зібрати голоси на підтримку Саакашвілі буде непросто.

“Аналіз Я не проводив, але скажу, що багато хто проти. Така ситуація є, і вона, як мені здається, буде вирішуватися в останні хвилини перед голосуванням, і зібрати ці голоси буде непросто”, – додав нардеп.

Ткаченко розповів, що на позицію депутатів ніхто не впливає і тут кожен із членів фракції може висловити свою позицію.

“Ніхто перед нами не ставить жодних завдань, не змушує підтримувати – це повністю демократична історія, кожен висловлює свою думку. Я не думаю, що до винесення кандидатури Саакашвілі в зал це зміниться і нас спробують змусити проголосувати. Єдиний, хто може, так сказати, “змусити” нас підтримати свою кандидатуру – це сам Михайло зі своєю програмою, обіцянками, в хорошому сенсі цього слова, зустрічами і не тільки з нашою фракцією. Наскільки я знаю, він планує і з іншими фракціями зустрічатися”, – стверджує Ткаченко.

Він припускає, що, якщо призначити Саакашвілі радником, то ніхто проти не буде.

“Проти його призначення радником ніхто не буде, але чи дасть це той результат, як віце-прем’єр – тут я не знаю. Напевно, не дасть”, – сказав Ткаченко.

Нагадаємо, 22 квітня Михайло Саакашвілі підтвердив інформацію про те, що президент Володимир Зеленський запропонував йому обійняти посаду віце-прем’єра з питань реформ.

Сьогодні, 24 квітня, колишній губернатор Одеської області виступив на засіданні парламентської фракції “Слуги народу”. “Країна” писала, про що говорив претендент на посаду віце-прем’єра.

Також додамо, екс-президент Грузії впевнений в тому, що його підтримає Зеленський і буде готуватися до голосування за його кандидатуру на пост віце-прем’єра з питань реформ у четвер, 30 квітня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь