Знаменитий Cirque du Soleil оголосив про банкрутство

Новини України

Шоу не буде, боргів на мільярд. Сovid-19 довів Cirque du Soleil до банкрутства

Cirque du Soleil став банкрутом, фото: facebook.com/CirqueduSoleil

Знаменитий Cirque du Soleil (Цирк дю Солей – Ред.) став черговою жертвою пандемії коронавіруса і оголосив про своє банкрутство через неможливість давати подання.

Причиною такого рішення керівництво Cirque du Soleil назвало “величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії Сovid-19”. У компанії мають намір реструктуризувати свій борг з допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

“Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу з-за Сovid-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії”, – заявив генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр, як передає СNN.

Так, 3 місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво всіх своїх шоу, в тому числі і шести уявлень в Лас-Вегасі. Цирк оголосив тендер на участь у конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, у тому числі транснаціональних приватних інвестиційних компаній зі США, Китаю та Канади на 420 000 000 доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою для залучення інших учасників.

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі 300 000 000 доларів для “підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil, а так само прийняття певних зобов’язань”.

У знаменитого цирку боргів майже на мільярд доларів. Щоб знизити фінансові втрати, Cirque du Soleil звільнив близько 3 500 своїх співробітників.

Нагадаємо, що Cirque du Soleil був заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин у своїх уявленнях, в яких циркове майстерність поєднується з хореографією.

Раніше “Країна” повідомляла, що у США під час виступу загинув акробат Cirque du Soleil.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь