Зустрічі нормандської четвірки в квітні не буде – Сергій Лавров

Новини України

Про нормандському саміті в квітні не може бути і мови через дії Києва – Лавров

Сергій Лавров виключає проведення “нормандського саміту” у квітні. Фото: kremlin.ru

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що ні про яке саміті “нормандського формату” поки не може бути й мови через дії української влади і представників Києва в Тристоронньої контактній групі.

Про це повідомляє РИА Новости.

“Наступний саміт (“нормандської четвірки” – Ред.) планувався на квітень в Берліні. Ні про яке саміті і мови бути не може. Все, що було узгоджено в Парижі, блокується в роботі контактної групи, в діяльності українського парламенту та уряду України з причини тієї позиції, яку займають київська влада”, – сказав Сергій Лавров.

Нагадаємо, що глави МЗС країн “нормандського формату” 30 квітня планують обговорити по відеозв’язку мінські домовленості щодо врегулювання на Донбасі. Міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас хотів би допомогою майбутньої відеоконференції “надати імпульс” процесу врегулювання.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що, на його думку, майбутні переговори глав МЗС нормандської четвірки навряд чи принесуть результат.

Зазначимо, що українська сторона раніше фактично поставила на паузу створення Консультативної ради, у який би увійшли представники України і “ДНР/ЛНР”, а також ще раз заявила про те, що в Конституції не будуть вносити зміни по особливому статусу Донбасу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь