Звіт Смолія і антиколомойский закон – Позачергове засідання Ради 13 травня, порядок денний

Новини України

Сьогодні Рада займеться “антиколомойским законом” і звітом голови НБУ

У середу 13 травня Рада збереться на позачергове засідання, фото Країна

Сьогодні, 13 травня, Верховна Рада України збереться на своє позачергове пленарне засідання. Таке розпорядження підписав спікер Дмитро Разумков.

“У зв’язку з вимогою 158 народних депутатів України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 10 годину 13 травня 2020 року”, – йдеться в розпорядженні.

Нардепи сьогодні планують розглянути 26 питань. Головні з яких – година запитань до уряду, прийняття так званого “антиколомойского закону” та звіт Якова Смолія про роботу Національного банку України.

Крім цього в планах нардепів розгляд питання про звільнення медиків від оподаткування, проект закону про оборонних закупівель, а також удосконалення процедури призначення і звільнення членів Кабінету міністрів, як передає прес-служба Ради.

Також заплановано розгляд змін до Регламенту Верховної Ради України щодо особливої процедури розгляду законопроектів у другому читанні.

Рада розгляне проекти постанов про вихід парламенту з карантину 18 травня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь